První den v 1.A

skola06 Je to tady, z Vojty je školák. Včera slavnostně nastoupil do první třídy, doufejme, že se mu tam bude líbit a něco ho tam naučí. Těšil se moc, tak snad ho realita nezklame. Vítek zase zamířil do školky, teď už tam bude chodit bez Vojty. Taky jsem na něj zvědavej 🙂 No a Kubík si bude muset zvyknout na smutná dopoledne bez bratrů. Ten klid mu dost vadí, když to doma žije, je hned spokojenější 🙂

Všechny fotky najdete TADY

Kluci před školou. Kolem budovy se nedalo zaparkovat, hotová dopravní kalamita :-)

Kluci před školou. Kolem budovy se nedalo zaparkovat, hotová dopravní kalamita 🙂

Vojta byl ze začátku dost nejistej, tady se mu rozzážily oči, když Martina přinesla Kubíka, kterého venku hlídla Vlasta.

Vojta byl ze začátku dost nejistej, tady se mu rozzážily oči, když Martina přinesla Kubíka, kterého venku hlídla Vlasta.

Tady ta fotka hovoří za vše :-)

Tady ta fotka hovoří za vše 🙂

Vítek zamířil do Pastelky, kde ho čekají ještě dva roky. Starší partička kluků odešla, tak jsem zvědav, jak tam teď rozvine svůj tvůrčí potenciál :-) No a až půjde Vítek do školy, nahradí ho ve školce Kubík.

Vítek zamířil do Pastelky, kde ho čekají ještě dva roky. Starší partička kluků odešla, tak jsem zvědav, jak tam teď rozvine svůj tvůrčí potenciál 🙂 No a až půjde Vítek do školy, nahradí ho ve školce Kubík.

Slavnostní dopoledne jsme zakončili v pizzerii.

Slavnostní dopoledne jsme zakončili v pizzerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotky, Kolmani a jeho autorem je Filip. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..