Světová premiéra posádky K2 Kolman – Kolman

02 Slavnostní premiéra perspektivní deblové posádky Kolman Vojta – Kolman Vítek se uskutečnila v neděli na závodech v Černožicích. Byly to Vítkovy první závody a obstál v nich na výbornou – dojel pokaždé do cíle 🙂 Kromě závodů K2 jel ještě dvoustovku sólo. Vojta jel 200, 500 a 2000m a ještě 2x 500m na deblu s Vítkem.

FOTKY

Ten po zjištění, že pojede i dvoustovku sám za sebe začal propadat panice, že neví, kudy má jet a že netrefí do cíle. Uklidnil jsem ho, že Labe v Černožicích není zrovna veletok a že cestu do cíle určitě najde.

Počasí nám přálo, kluci měli s sebou kola, takže si užili i trochu cyklistiky. Kluky jsme přihlásili i do závodu 2 sourozeneckých dvojic, což Vítek skoro obrečel, protože na mnohem starší sourozenecké dvojice neměli šanci. Navíc ostatní lodě udělaly po startu nepříjemné vlny, což mu na klidu a pohodě taky nepřidalo. Ale zvládli to 🙂

Potkal jsem tam Marka Zárubu, se kterým jsem se kdysi seznámil v Troji na kanále a jehož synátor jezdí rychlost. Líčil mi, jak ho pobavilo, když dorazil se závodníky do Černožic a kluci se hned z auta vyřítili podívat se na vodu. Což absolutně nechápal, protože na rychlostních závodech (na rozdíl od slalomu, kde je trať pokaždé jiná) je ta voda všude stejná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kolmani, Sport a jeho autorem je Filip. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..